O nas

Cześć!

Nasza ekipa to nie tylko współpracownicy to przede wszystkim paczka zwariowanych przyjaciół którzy mają wspólną zajawkę, dzięki Pasji którą każde z tych osób ma w sobie staramy się stworzyć dla was coś więcej niż tylko zwykły reportaż i być dla was w tym dniu kimś więcej niż tylko pracownikami którzy przybyli odbębnić swoją robotę,To nie zwykle Ciekawe kreatywne i ciepłe Osobowosci dzięki którym mamy nadzieję że czujecie się w tym szczególnym dla. Was dniu wyluzowani i radośni a przy okazji każdy z nas wnosi we wspólną Prace coś Od siebie kawałek swojego wielkiego serducha co widać w końcowym efekcie tego co od nas otrzymujecie.

mat
Mateusz

Fotograf

zenia
Żaneta

Fotograf

grzesiek
Grzesiek

Kamerzysta

max_max
Max

Kamerzysta

camera-photographs-souvenir-1130731-150x150
Fotografia

Moglibyśmy rozpisywać się tutaj w nieskończoność, lecz najważniejsze jest to, że w zdjęcia wkładamy całe serce pracujemy we dwójkę dzięki czemu wszystkie najpiękniejsze momenty zostaną przez nas uchwycone więcej informacji na nasz temat oraz naszej pracy znajdziecie w zakładce o nas oraz blog.

shocked-woman-white-dress-hiding-covering-face-with-classic-black-film-making-clapperboard-150x150
Film

Na początku musimy wspomnieć że nasze filmy nie są typowymi reportażami ślubnymi które trwają 3h lub więcej, specjalizujemy się w filmach 1h w których w przepiękny sposób pokazujemy wszystkie najważniejsze momęty z waszego ślubu znajdziecie też w nim swoje przepiękne wspomnienia które zostaną uwiecznione na lata.

man-editing-photos-computer-150x150
Postprodukcja

Czyli inaczej obróbka zdjęć, zawsze staramy się aby oddawany przez nas materiał był dopracowany w każdym calu dlatego bardzo dużą uwagę przykuwamy do obróbki zdjęć, wszystkie zdjęcia które od nas dostaniecie będą starannie obrobione oraz włożymy w nie tyle serca ile się tylko zmieści na pendrivie :).